Czy Ty umiałbyś udzielić pierwszej pomocy?
Naucz się w 6 godzin ratować ludzkie życie.

O firmie

 

Firma e-paramedic.pl działa na rynku od 2007. Zajmujemy kompleksową organizacją:

 

  • kursów i szkoleń z zakresu pierwszej pomocy
  • eventów medycznych
  • organizacją imprez firmowych
  • obsługą BHP i P.POŻ
  • dystrybucją automatycznych defibrylatorów AED
  • wsparciem organizacji imprez masowych

Nasza oferta jest skierowana do firm jak i osób fizycznych. Realizujemy usługi na terenie całego kraju.

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, co daje gwarancję usługi na wysokim poziomie (merytorycznym i organizacyjnym).

Kadrę instruktorską stanowią czynni zawodowo ratownicy medyczni z wieloletnim stażem. Instruktorzy posiadają doświadczenie zdobyte podczas wielu szkoleń i kursów.

 

CELE:

Celem strategicznym e-paramedic.pl jest podnoszenie świadomości i umiejętności społeczeństwa w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrafi pomóc osobie będącej w stanie zagrożenia życia bądź zdrowia. Wiemy że karetka pogotowia nie zawsze jest w stanie dotrzeć na czas. Dlatego w naszych kursach kładziemy nacisk zarówno na podnoszenie świadomości jak ważne jest udzielanie I pomocy jak nauczanie podstawowych czynności ratujących życie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy kilka kursów o różnym stopniu zaawansowania. Po każdym bloku zajęć kursant ćwiczy na fantomie.

Największy nacisk kładziemy na nauczanie przez ćwiczenia, które w najlepszy sposób pozwolą przyswoić przedstawione podczas kursu informację.