Czy Ty umiałbyś udzielić pierwszej pomocy?
Naucz się w 6 godzin ratować ludzkie życie.

Kursy dla firm

 

PRZEMYSŁ i BUDOWNICTWO
Szkolimy pracowników firm budowlanych i przemysłowych, pracowników fizycznych, majstrów, kierowników robót, managerów. Kładziemy duży nacisk na organizację miejsca zdarzenia, oraz radzenia sobie w sytuacji kryzysowej jaką jest zagrożenie życia lub zdrowia pracownika za placu budowy lub w miejscu produkcji przemysłowej

HOTELARSTWO
Różnorodność gości hotelowych sprawia, że możemy się spotkać z różnymi sytuacjami w obrębie hotelu. Nasze zajęcia przygotowują personel  do szybkiego i zdecydowanego działania z pacjentem w stanie zagrożenia życia. Czas jaki mija od zdarzenia do przyjazdu karetki pogotowia jest bezcenny. Goście hotelowi mogą cierpieć na różne choroby, a przeszkolony odpowiednio personel będzie bardzo dużym atutem i wizytówką hotelu.

GASTRONOMIA
Jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, lub sieci lokali ? Przygotowaliśmy szkolenie dla Twoich pracowników. Po jego odbyciu nie będzie obce postępowanie w sytuacji kryzysowej. Duża ilość różnych klientów podnosi prawdopodobieństwo zdarzenia o charakterze zagrożenia życia. Przeszkoleni pracownicy to bardzo ważny kapitał Twojej firmy.

TELEKOMUNIKACJA i INFORMATYKA
Prowadzimy zajęcia dla firm oferujących usługi telekomunikacyjne i informatyczne. Tworzymy plan zajęć dla jednostek obsługujących klientów w sposób pośredni i bezpośredni. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, przez co gwarantujemy wysoka jakość prowadzonej usługi.

TRANSPORT i LOGISTYKA
W dobie szybkiego tempa naszego życia nie trudno o zdarzenie losowe jakim jest wypadek drogowy. Oferujemy szkolenie skierowane do kierowców, specjalistów logistyki, i wszystkich związanych z tą branżą. 

 

FINANSE i BANKOWOŚĆ    
Zachęcamy do podjęcia współpracy firmy zajmujące się szeroko pojętą bankowością i usługami finansowymi. Ukończenie kursu pierwszej pomocy z całą pewnością podniesie prestiż Państwa firmy.

HANDEL
Szkolimy przedstawicieli handlowych, przedsiębiorstwa usługowo – handlowe, wielobranżowe. Wysoka jakość prowadzonych zajęć jest gwarancją satysfakcji naszych klientów.

ADMINISTRACJA PUBLICZNA
Podejmujemy współpracę z organami administracji publicznej celem wspierania indywidualnego rozwoju pracowników. Organizujemy zajęcia w dogodnym terminie i miejscu dla zleceniodawcy. Prowadzimy stałe monitorowanie jakości wykonanej usługi.
 


Nie znalazłeś gałęzi gospodarki odpowiadającej Twojej firmie ?
Nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami. 
Przygotujemy program i przeprowadzimy szkolenie dla Twojej firmy.Wszystkie zajęcia proponujemy w opcji podstawowej i rozszerzonej.

Zajęcia kończą się wydaniem certyfikatu.